Jak zalozyc wlasne przedsiebiorstwo?

Jak zalozyc wlasne przedsiebiorstwo?

Shed serię kopuły są przeznaczone głównie do wykonywania szopy odkryte jeszcze bardziej atrakcyjne, pozwalając jej otaczającej przestrzeni również usprawnić swój wygląd i wartość. Niemniej jednak, stosowanie kopuł serii szopa nie kończy; są one również wykorzystywane w celu umożliwienia wewnętrzne funkcjonowanie szopach być naturalnie oświetlone i mieć zrównoważony klimat w porównaniu do jego środowiska zewnętrznego.hurtownia opakowań wrocław

Seria szopa kopuła jest mierzona na jego szerokości bazowej; normalnie kopuły tego rodzaju dostępne są w 16 „, 21”, 25 „i 30”. Aby wybrać odpowiedni rozmiar kopułą swojej szopie, nie istnieje ogólna zasada, że ??można śledzić. Mówi się, że dla każdego nieprzerwanej linii kalenicy na dachu, są dozwolone minimum 1,25 „dla każdej stopy, która jest objęta. Tak więc, jeśli jesteś cały dach mierzy 24-feet, to najbardziej idealny, aby przejść uzyskać kopułę czyli na 30 „w wielkości bazowej.

Ustalenie dachu Pitch. Musisz zacząć cały proces mierząc pitching swój dach. W związku z dwuspadowym konstrukcji dachowej, trzeba będzie wyciąć podstawy kopuły na to, aby być w stanie odpowiednio stanąć na niej. standard przemysłowy głosi, że przelana kopuły serii przychodzi naturalnie, aby pomieścić skoku 7/12 dachu. Jeśli twój przekroczony, zaleca się, aby zapytać lub zamówić rozszerzoną bazę do kopuły.

Najlepszym sposobem na określenie rozbić Budka dachem jest podjąć dwie wydłużone równoległe paski planszowe i przybić je w jednym punkcie więc obracać. Dokładnie okrakiem pasków płyty na dach z przegubu bezpośrednio na wierzchołku dachową. Używając ołówka zaznaczyć płytę gdzie kąt paski planszowe, dzięki czemu można odtworzyć skok dachu na później.

Ustalenie podstawy kopuły. Na tekturze, tworzyć linię środkową. Dokonywanie środkową jako podstawa do kalenicy środku dachu, odtworzenie nachylenia dachu poprzez rozłożenie pasków płyty aż do miejsca, gdzie znak kąta utworzonego na paskach wskazuje.
Artykuł dzięki: http://budmax.co.pl/

Author: mruz.pl

Share This Post On