Najwieksze przedsiebiorstwa handlowe w Europie

Najwieksze przedsiebiorstwa handlowe w Europie

Poza Rattan – The Evolution of Industrial Strength krzesła Cafe

Jeśli chodzi o restauracji siedzenia, całkiem nie wystarczy. Aby restauratorów, którzy muszą mieć oczy w dolnym wierszu, aby utrzymać się na rynku, trwała jest zdecydowanie wymagane.

Mimo to, wytrzymałe krzesła choć może być, metalu, drewna i tworzyw sztucznych mogą stać się nieco stresujące na tylnej.koszty wydruku Mają tendencję, aby dać sygnał fast-food z „zjeść szybko i wrócić do pracy.”

Najwieksze przedsiebiorstwa handlowe w Europie

Tak więc literatura, sztuka i myśl filozoficzna, że ??kształcie ubiegłego wieku może zawdzięczają raczej wiele do komfortu prostego francuskiej kawiarni krzesła. Wyobraź sobie, co mogło nam brakowało miał Matisse i Picasso, Hemingway i Fitzgerald, Sartre i de Beauvoir zostały wyrwane ze swojego twórczego myślenia o niewygodnych krzeseł kawiarnianych.

Ale te całkiem małe krzesła były cięte francuskiej kawiarni od ponad wieku. Czy francuscy właściciele kawiarni może niezależnie zamożne, bez konieczności przestrzegania dolnej linii? Po tym wszystkim, może coś tak jasny i pogodny i bardzo prawdopodobnie będzie trwała tyle wytrzymać nieustający ruch ulicznych kafejkach?

Odpowiedź, o dziwo, jest zdecydowanie „tak”. Początkowo, siedzenia i oparcia z tych krzeseł bistro były tkane z rattanu. A jeśli uważasz, rattan jest galeria kruche, należy wiedzieć, że wojownicy dynastii Ming wplótł swoje tarcze bojowe z rattanu.

Najwieksze przedsiebiorstwa handlowe w Europie

Jakby wytrzymałość tarcz bojowych nie były wystarczające, by w XX wieku, trwałość tych niesamowitych małych krzeseł były znacznie zmodernizowane. Teraz, autentyczne, wciąż handmade-in-France krzesła cafe są tkane z Rilsan, która pochodzi z oleju roślinnego rycynowego.

Jak trudne jest Rilsan? To właśnie dzieje się materiał, który został użyty do splotu siatki, które trzymały okręty podwodne wroga z naszych portów podczas II wojny światowej!

Więc widać, te urocze małe francuskie krzesła cafe są w rzeczywistości tak samo trudne, ponieważ są one piękne. Raczej jak Francja sama.

Artykuł dzięki:

Author: mruz.pl

Share This Post On